Categories

Kacau gangu jiran

Posted :Monday, May 13, 2019; by Saravanan Chelliah Send Maill   

PENCEMARAN BAU DAN BUNYI BISING JIRAN NO. 12 JALAN KE 1/3 Rawang YANG MENJALANKAN PERNIAGAAN IKAN DAN UDANG

Kami sekeluarga tergangu dengan bau dari sisa pembersihan ikan dan udang jiran yang menjalankan perniagan. Bukan sahaja bau, malah turut buat bising tergangu.Masa tengah malam lagi teruk bunyi bising..
Bau yang terlalu kuat sehingga memasuki rumah menyebabkan kami tidak boleh membuka tingkap atau pintu seperti biasa. Bau tersebut juga menyebabkan baju jemuran menjadi busuk. Saya ada membuat Aduan kepada pihak majlis tetapi tiada tindakan yang diambil.Sudah 2 tahun saya merana. Saya berharap pihak bertangungjawab melakukan tindakan yang sewajarnya dengan secepat mungkin. Terima Kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Kacau gangu jiran

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code