Categories

Aduan

Posted :Wednesday, July 4, 2018; by Banumathi Send Maill   

No 14, Jalan dahlia 2/4,taman dahlia,43950 sepang Selangor mengubahsuai rumah dengan beberapa pekerja asing tiada permit. Di harap pihak imigresen mengambil tindakan segera. Terima kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Aduan

Comments  :



21 days ago by Noraini binti Abdullah    [ Send Maill ]



Assalam..saya nak buat aduan tentang warga indonesia yang berada di no 47 lorong kanan 1 kampung pandan 55100 kuala Lumpur (perempuan)..kerana dia tidak memiliki dokumen yang sah untuk tinggal di negara ini..dan juga suka buat hal.Dia amat mengganggu ketenteraman kerana suka cari gaduh dan jaga tepi kain orang lain.Tolong tanggap dia secepatnya di alamat yang saya nyatakan itu.terima kasih



24 days ago by Mohd Norsolihin    [ Send Maill ]



Saya nak buat aduan tentang warga indonesia yang berada di JB area stulang laut...makin hari makin banyak warga indonesia yang masuk ke malaysia bekerja dengan menggunakan pas pelancong..bukan kah tidak dibenarkan bekerja menggunakan pas pelancong melainkan ada permit sahaja..kalau boleh tolong hantar balik warga indonesia ni...tolong ambil tindakan...

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code