Categories

Penghantaran surat

Posted :Monday, February 17, 2020; by Nor Hayani Send Maill   

Saya nak buat aduan tentang posmen yang menghantar surat tetap tidak diletakkan di dalam peti surat yang tersedia. Dah banyak kali posmen buat macam tu.

Memang depan rumah ada kereta tetap kereta tidak menghalang laluan ke kawasan peti surat. Tak semua posmen yg cuma letak/selit pada pagar rumah tp ada segelintir yang buat begitu. Ada kala surat yg di terima basah ditimpa hujan. Habis rosak surat/dokumen yg kami terima.

Harap pihak pos Malaysia ambil tindakan dgn sikap segelintir pekerja yg buat kerja sambil lewa @ ambil jln mudah

Kerja tu biar buat betul & ikhlas

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Penghantaran surat

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code