Categories

Pekerja asing tidak mempunyai permit dan menggunakan pasport palsu.

Posted :Thursday, May 9, 2019; by NUR ATIQAH Send Maill   

Sila ambil tindakan dengan segera! Terdapat ramai pekerja thailand yang tidak mempunyai permit yang sah dan menggunakan pasport palsu bekerja di restoran bahau negeri sembilan.Alamat:pusat perniagaan kiara restoran cmz dan restoran amyra tomyam bersebelahan shell jalan bahau 72120 negeri sembilan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Pekerja asing tidak mempunyai permit dan menggunakan pasport palsu.

Comments  :



39 days ago by siva    [ Send Maill ]



saya tinggal di 7-4 flat taman maluri blok 1, jiran saya 5-4 dan 3-4 penduduk bangla yang tidak mempunyai permit dan passport.. sekarang dah 2 rumah penuh dengan bangla.. ada kah jabatan berkaitan akan ambil tindakkan

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code