Categories

Warga asing tanpa document.

Posted :Monday, September 24, 2018; by Ms.Renuga Send Maill   

Restoran bernama Dinaina Jalan munshi Abdullah @ jakel mall persiaran capssquare. Didapati warga asing Bangladesh & India berkerja tanpa permit Dan sebarang document yang betul @ sah.
Sekaligus cashier Dan manager warga asing. Says tidak berpuas hati cara mereka layan costumer. Perangai yang kurang ajar, kelakuan yang kurang sopan terhadap costumer Dan juga tidak faham bahasa yang betul. Ada juga staff yang bermabuk semasa berkerja. Berbau arak semasa mereka ambil oder makanan. Sila ambil tindakan yang tegas Dan sewajarnya terhadap warga asing di kedai @ lokasi tersebut. Says sudah membuat aduan kepada pihak immagrassion sebanyak 3 Kali . .. Tidak tindakan diambil.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Warga asing tanpa document.

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code