Categories

Masalah Parking

Posted :Monday, September 23, 2013; by Siti Sarah Bt Ab. Aziz Send Maill   

Masalah parkng di sekitar kawasan kedai Keramat Permai terlampau teruk. walaupun sudah banyak aduan dibuat, tiada pihak yang masih mahu mengambil tindakan. Masalah terjadi apabila terlalu banyak kedai membaiki kereta dikawasan ini. Parking yang disediakan digunakan oleh pengusaha bengkel terbabit untuk meletak kenderaan pelanggan atau kenderaan kakitangan mereka sendiri. Adalah tidak adil untuk penyewa bangunan yang lain yang terpaksa meletakkan kenderaan jauh dari kawasan pejabat. Mohon ada pihak yang bertanggungjawab memandang serius mengenai perkara ini.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Masalah Parking

Comments  :



137 days ago by Mohd Shahrizal    [ Send Maill ]



Assalamualaikum..... saya dari warga negera MALAYSIA ingin kan negara kita aman,tenteram,damai dan jauh segala msaalah yg boleh mngakibatkan pergaduhan dan juga mrosakan imej negara pada bangsa lain....saya berharap pihak DBKL dapat mmberi pertolongan pada penduduk Desa Pandan Block E atas faktor parking...Berhampiran Desa Pandan Block E2 di belakang KLINIK KITA Desa Pandan ada sbuah kedai makan yg agak tiada fikiran dengan selamba mngambil 3 petak parking kereta untuk dijadikan tempat letak meja makan dari pagi sampai petang....dan bila petang pula 3 petak parking itu di jadi kan tempat letak motosikal tuan kedai supaya ia mnghalang penduduk yg lain parking di situ... agar keesokan hari nye ia senang mmbuka kedai...umpama 3 petak parking kereta itu tempat ia brniaga selama2nye...mula2 1 lpas tu 2 dan sekarang 3 petak parking ia buat tempat brniaga.... saya pon tak tau ia ada LESEN atau TIDAK.... jika ada LESAN berapa keluasan yg harus ia patuhi....saya tak nak penduduk sekitar Desa Pandan bergaduh di sbbkan msaalah booking parking ini...sy bharap sngat jasa baik pihak DBKL mmbuat satu jlan yg memudah kan penduduk di Desa Pandan ini...saya btul2 mahu pihak DBKL mmbantu saya dari segi msaalah parking ini.... saya tidak mau penduduk yg lain akan ikut dengan msaalah booking parking ini....takot mrebak satu Desa Pandan nanti...sy mnrayu dan bhrap pihak DBKL mmbantu rakyat yg dlam sgala msaalah skrg ini..... tolong lah kami demi bersatu menjaga imej BANDARAYA KUALA LUMPUR ini....

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code