Categories

Neighbour‘s problem

Posted :Wednesday, September 11, 2019; by Lai Chui Ling Send Maill   

Jiran saya di sebelah No703 Jln21 Tmn jasmin 43000 kajang selangor tidak menjaga kebersihan rumah menyebabkan kami juga kenal kotor.Pada
suatu hari,saya dapat jumpa sampah sampah di tong sampah kenal kucing dibuat menyebabkan semua sampah terjatuh di jalan raya dan di kawasan rumah saya! Mereka terjumpa situasi ini tetapi tidak mengambil tindakan untuk membersihkan kawasan itu! Ini bukan sahaja pertama sekali tetapi sudah banyak kali!Oleh itu bapa saya membersihkan sampah sampah itu!saya harap pihak tersebut boleh mengambil tindakan untuk menjamin kawasan kebersihan kami terima kasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Neighbour‘s problem

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code