Categories

tasik bertakung dan tiada aliran air dan membiak nyamuk

Posted :Tuesday, June 26, 2018; by selvanathan muniandy Send Maill   

saya ingin membuat aduan mengenai tasik di belakang rumah saya yang airnya bertakung dan sangat berlumpur dan menjadi pembiakan nyamuk. saya telah pun berkali-kali membuat aduan kepada pihak pengurusan setia eco hills mengenai masalah yang penduduk horizon residences, presinct 3 menghadapi. tasik yang di bina belakang rumah oleh pihak setia eco hills sepatutnya telah siap dengan fountain dan ianya merupakan taman reakriasi rehat & senam tapi didapit sehingga sekarang terbiar dan kotor. kami tidak dapat keluar pada waktu2 malam kerana nyamuk yang begitu banyak dan tasik yang kotor. saya berharap, aduan saya aka diambil tindakan segera. terima kasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To tasik bertakung dan tiada aliran air dan membiak nyamuk

Comments  :



69 days ago by zaitun    [ Send Maill ]



longkang depan rumah ditakung air dan tiada aliran air dan membiak nyamuk

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code