Categories

Terlalu Ramai Warga Asing Duduk dalam sebuah rumah

Posted :Tuesday, May 14, 2019; by Sim Kok Liang Send Maill   

Saya nak buat aduan terhadap rumah 34, Lorong Cendana Permai 6, Taman Cendana Permai, Simpang Ampat, Pulau Pinang.
Rumah tepi saya tinggal banyak warga asing Indonesian lebih dari 20 orang dalam sebuah rumah. Saya tidak pasti samada mereka ada permit atau tidak. Saya rasa tidak selesa kerana terlalu ramai dan menggangu kententeraman saya dan penduduk ditepi sahaja. Terlalu ramai orang (semua lelaki)tinggal dalam sebuah rumah membuat saya takut. Lebih-lebih lagi mereka buka 5 buah Air-con sepanjang hari. Mana duit mereka untung bagi bayar bill electric. Saya rasa mereka buat perkerjaan yang tidak betul. Saya memohon silalah ambil tindakan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Terlalu Ramai Warga Asing Duduk dalam sebuah rumah

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code