Categories

Trafik light

Posted :Tuesday, June 11, 2019; by Hazizan Send Maill   

Selamat sejahtera. Aduan ini adalah susulan dari aduan yang telah dibuat pada 12/6/19. masih tiada tindakan dr JKR terhadap trafik light yang menghala ke Sg Buloh dari Shah Alam di persimpangan Puncak Alam. Jalan sesak teruk kerana masa trafik light yang terlalu cepat di jalan utama ini. Sila ambil perhatian dan tindakan segera. Trm kasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Trafik light

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code