Categories

Lambakan pendatang asing

Posted :Monday, July 15, 2019; by Norsubdiana bt razali Send Maill   

Mohon tuan melakuan operasi disekitar taman jinjang baru ini.saya sudah 5tahun menetap di kos sederhana apartment taman jinjang baru ni.saya mendapati semakin banyak warga asing menetap disini.sepanjang 5tahun ini juga,tiada tindakan di ambik oleh pihak berkuasa.mohon pihak tuan melakuan tindakan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Lambakan pendatang asing

Comments  :



36 days ago by mohd nabil bin saad    [ Send Maill ]



mohon pihak berkenaan membuat pantauan pekerja2 asing di dengkil terutama di kawasan KFC Dengkil kerana sangat membimbangkan membuat kacau ganggu terhadap penduduk setempat. jika boleh pihak berkenaan datang pada waktu pagi utk melihat keadaan tersebut. terima kasih



40 days ago by Nana    [ Send Maill ]



Saya nak complain bnyak bngla dan nepal siap ada buka kdai dan sblah tukang buat rumah pn bangsa asing ramai.hari cuti buat rumah ganggu kami yg ada anak kecil..cuba cek d taman bidara machang bubuk bukit mertajam..skan ni depa dok wat rumah kt rumah 35 lorong 13 taman bidara bising sgt..saya tgok depa buat keja dalam rumah tp pintu pagar mesti kunci...harap maklum dan dtg tengok...kami dah muak dah

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code