Categories

Rumah Jiran

Posted :Friday, January 17, 2020; by Mohamad Fazli Abdullah Send Maill   

Saya Nak buat aduan mengenai rumah jiran saya yang terlalu kotor Dan berbau busuk... Alamat rumah terse but ialah No.877 Lorong 25, Taman Desa Bidara, 09300 Kuala Ketil, Kedah

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Rumah Jiran

Comments  :



30 days ago by Mira    [ Send Maill ]



Assalamualaikum . saya nak buat aduan tentang jiran saya beralamat 30 lorong sukun 14 , taman sukun , bukit minyak , 14000 bukit mertajam . pulau pinang sekeluarga warga asing burma dan berkahwin indonesia . saya sangat2 tidak puas hati dengan sikap mereka yg sangat sombong . cakap besar . dan sangat2 kurang ajar . suami isteri pandu kereta tanpa lesen yg sah . mulut langsung tak boleh control . hari2 maki anak pkul anak cakap babi cakap anjing . hari2 buat bising . jiran2 pun dh ramai yg tegur . tapi masih sama . masih tak berubah . saya minta pihak imigresen datang membuat pemeriksaan keatas keluarga tersebut secepat mungkin . sekiranya tidak ada permit yg sah . minta pihak imigresen ambil tindakan yg sewajarnya . terima kasih

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code