Categories

Aduan Kabel Wayar Telekom putus

Posted :Friday, August 23, 2019 by Azam Jaafar Send Maill

Aduan ada wayar kabel telefon terputus dial alamat No.2 Jalan Bukit Jana,Kamunting Perak.

sampah tempat pembiakan nyamuk

Posted :Friday, August 23, 2019 by Samad Selamat Send Maill

Jiran sebelah rumah tidak membersihkan sampah dibelakang rumahnya. Bekas-bekas tin yang dibakar tidak ditanam hingga menjadi tempat pembiakan nyamuk.Sisa-sisa makanan dibuang untuk ayam, itik makan.Mohon tindakan lanjut pada pihak berkenaan.

Pokok bunga kertas berterbangan dihalaman rumah jiran

Posted :Friday, August 23, 2019 by Samad Selamat Send Maill

Untuk makluman, jiran disebelah rumah saya telah diberitahu pokok bunga kertas yang ditanam gugur bersepah dihalaman rumah saya dan tidak membersihkanya, dahan pokok bunga juga menganggu kawasan parkir kenderaan dan jalan utama.pekara ini telah...

Pembakaran Terbuka Dalam Kawasan Loji

Posted :Friday, August 23, 2019 by JA'AFAR BIN ABU SAMAH Send Maill

Saya seperti penama di atas menginap Taman Bukit Katil Damai Fasa 1. Malam tadi kawasan rumah saya serta jiran yang berhampiran telah terhidu bau hangit hingga ke pagi hari ini (24/08/19) Setelah jiran saya membuat pemeriksaan tentang bau...

Anjing liar berkeliaran hingga menggangu penduduk

Posted :Friday, August 23, 2019 by Siti Nur Raihana binti Mohd Nawawi Send Maill

Berikutan daripada masalah ini,keselamatan penduduk di taman perumahan ini terjejas terutamanya kanak-kanak yang keluar bermain sering terserempak dengan haiwan liar ini. Selain itu,anjing-anjing ini berkeliaran disetiap rumah membuka...

Anjing Liar

Posted :Friday, August 23, 2019 by Muhammad Nazrin Send Maill

Anjing Liar di kawasan perumahan ppr seri semarak ... mohon tangkap anjing liar tersebut dan tutup tempat besi buruk berdekatan di flat ppr seri semarak blok F .. mereka penyebab anjing liar tersebut semakin banyak

bunyi bising dari food court

Posted :Friday, August 23, 2019 by aqmar Send Maill

sudah 2 malam mereka buat bising di kawasan aman satu apartment. menyanyi dan bunyi musik yang kuat mengganggu kami. mula jam 8.30 hingga 11pm..anak kecil tak boleh tidur. mps ada datang tapi waktu tengah hari. tolong kami yang sengsara. kalau nak...

Pendatang asing tanpa permit dan Pasport

Posted :Thursday, August 22, 2019 by Bryan Wei Chuan Tan Send Maill

saya nak buat aduan di tempat kerja saya dekat 56000, 25-39, Jalan 1/154, Taman Bukit Anggerik, 56000 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur. di sini banyak warga asing yang tanpa passport selalu buat kacau bila mabuk

Susah dptkan loan

Posted :Thursday, August 22, 2019 by Venalanathan Send Maill

Salam sejahtera sy cuma ingin tahu pendapat anda,sy 1org rakyat malaysia br-br ni sy ada cuba utk loan tetapi pnyalah susah apakah harus sy lakukan?Krna sy dlm pelbagai masalah lbh krg lg tgl 2mggu sy hrs byr sewa rmh sy Rm4500,dan mcm2 mcm lg sy...

Bau busuk sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh

Posted :Thursday, August 22, 2019 by ong Send Maill

Bau busuk sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh. Saya nak buat aduan tentang bau busuk sekitar kawasan yang disebutkan atas. Kami mengesyaki bau busuk ni disebabkan oleh kedai runcit dan penjaja makanan...

Pendatang asing(pati)

Posted :Wednesday, August 21, 2019 by azizi bin abdul aziz Send Maill

Saya sebagai rakyat perihatin, ingin membuat aduan, tentang kebanjiran pendatang asing di kawasan bukit tinggi bentong pahang, yg rata rata bekerja sebagai pelayan restoran Dan pum minyak di kawasan tersebut, yg kebanyakan tidak mempunyai permit...

Pati

BAYARAN BILL

Posted :Wednesday, August 21, 2019 by NOR HAZIMAH HANAPI Send Maill

Assalammualaikum , selamat tengah hari , saya dari realrich solution , saya ingin buat aduan mengenai bill yang saya dah buat pembabayaran tapi tidak di update di dalam sistem . iaitu bill pada bulan feb . saya telah membuat pembayaran pada 21...

PLKS STICKER CANNOT PROCESS DUE TO MYEG SERVICES

Posted :Tuesday, August 20, 2019 by KUMARAN SINGARAVELLU Send Maill

HI MY NAME IS KUMARAN IN MY ATTACHEMENTS ALL THE DETAILS ABOUT MY COMPLAINT UPDATED KINDLY HELP ME TO SETTLE THE PROBLEM TQ

Pekerja restoran Indon biadap

Posted :Tuesday, August 20, 2019 by Mohd Azri bin Ismail Send Maill

Pada 20/8/19 ,jam 22:40 saya melakukan solat Isyak di sebuah restoran kedai mamak ( restoran Hamid seksyen 16 Shah alam ) setelah saya selesai solat dtg seorang pekerja restoran Indon perempuan berkata seperti tidak membenarkan saya menggunakan...

SIKAP KETUA KAMPUNG YANG BERMASALAH

Posted :Tuesday, August 20, 2019 by GOH TENG AN Send Maill

Saya telah membuat aduan kepada Jawatankuasa Tetap kerajaan Tempatan, Pengangkutan Awam dan Pembangunan Kampung Baru dan Jawatankuasa Tetap Pembangunan Usahawan Luar Bandar dan Kampung Tradisi pada 31hb.Mei. Namun,saya amat tidak berpuas hati...

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next